Швайнщайгер: Трябваше да бием Италия

галерия:

Футболистът на германския национален отбор Бастиан Швайнщайгер е разочарован след равенството 1:1 срещу Италия в контролна среща играна късно миналата вечер.

 

"За жалост не успяхме да отбележим втори гол в срещата," заяви Бастиан Швайнщайгер.

 

"Беше много трудно да се играе срещу Италия," допълни полузащитникът.

 

"Опитахме се да доминираме през всичките 90-сет минути, но за жалост не успяхме да наложим докрай своята воля. Уверен съм, че можем да победим италианците и се надявам това да се случи в следващия ни мач срещу тях," допълни Швайнщайгер.