
Футболистът на германския национален отбор Бастиан Швайнщайгер е разочарован след равенството 1:1 срещу Италия в контролна среща играна късно миналата вечер.
"За жалост не успяхме да отбележим втори гол в срещата," заяви Бастиан Швайнщайгер.
"Беше много трудно да се играе срещу Италия," допълни полузащитникът.
"Опитахме се да доминираме през всичките 90-сет минути, но за жалост не успяхме да наложим докрай своята воля. Уверен съм, че можем да победим италианците и се надявам това да се случи в следващия ни мач срещу тях," допълни Швайнщайгер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ