Шустер: Трябваше да вкараме повече голове

снимка: БГНЕС

Бернд Шустер остана много доволен от победата на Реал Мадрид над БАТЕ Борисов в Шампионската лига, но според него отборът му е трябвало да отбележи повече голове.

 

"Поведохме с 1:0 и след това видяхме, че нашият противник не може да отговори на този гол, намалихме темпото. Веднага след това трябваше да отбележим втори и трети гол. защото най-малките и незначителни на пръв поглед грешки могат да усложнят много мача.