
снимка:
БГНЕС
Бернд Шустер остана много доволен от победата на Реал Мадрид над БАТЕ Борисов в Шампионската лига, но според него отборът му е трябвало да отбележи повече голове.
"Поведохме с 1:0 и след това видяхме, че нашият противник не може да отговори на този гол, намалихме темпото. Веднага след това трябваше да отбележим втори и трети гол. защото най-малките и незначителни на пръв поглед грешки могат да усложнят много мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ