Шола Амеоби подписа нов договор с Нюкасъл

снимка: eurosport.yahoo.com

Нигерийският нападател Шола Амеоби поднови договори си за още три години с тима на Нюкасъл и ще остане на стадион "Сейнт Джеймсис парк" до лятото на 2012 година. Амеоби, чийто договор изтичаше в края на този сезон, сложи подпис под нов контракт, тъй като искаше да сложи край на постоянните спекулации около своето бъдеще.

 

"Радвам се, че подписах нов договор и съм доволен, че се обвързах с велик клуб като Нюкасъл", каза нигериецът.

 

Очаква се в най-скоро време нови договори със "свраките" да парафират Ники Бът и Стив Харпър, тъй като и двамата стават свободни агенти през това лято.