
снимка:
eurosport.yahoo.com
Нигерийският нападател Шола Амеоби поднови договори си за още три години с тима на Нюкасъл и ще остане на стадион "Сейнт Джеймсис парк" до лятото на 2012 година. Амеоби, чийто договор изтичаше в края на този сезон, сложи подпис под нов контракт, тъй като искаше да сложи край на постоянните спекулации около своето бъдеще.
"Радвам се, че подписах нов договор и съм доволен, че се обвързах с велик клуб като Нюкасъл", каза нигериецът.
Очаква се в най-скоро време нови договори със "свраките" да парафират Ники Бът и Стив Харпър, тъй като и двамата стават свободни агенти през това лято.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ