
От ръководството на Милан съобщиха официално, че с проблеми след загубата от Аякс с 2:0 снощи са бранителят Тиаго Силва и полузащитникът Матийо Фламини. Положението на бразилския централен защитник изглежда по-сериозно, като има вероятност той да отсъства от четири до шест месеца, ако проблемът в менискуса на десния му крак се потвърди.
От Милан обявиха, че Тиаго Силва ще лети до своята родина за среща с главния лекар на бразилския национален отбор, докато Фламини има проблем със сухожилието и ще отсъства от три до четири седмици.
Ето какво гласи официалното изявление на клуба:
„След като е бил подложен на скенер от доктор Джанлука Мелегати е потвърдено, че Тиаго Силва има контузия на менискуса на десния крак. Футболистът ще лети до Бразилия за среща с лекаря на националния отбор на Бразилия професор Хосе Луис Рунцо"
„Фламини също е прeминал през скенер, който е открил трамва в сухожилието на десния крак. Очаква се Матийо да е извън терените за около месец.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ