
снимка:
БГНЕС
Легендарният вратар на Манчестър Юнайтед Петър Шмайхел смята, че българската звезда на отбора Димитър Бербатов вече е приет от съотборниците си. Чудесното му представяне срещу Селтик пък е свидетелство за това, че самият Бербатов свиква бързо с живота в Манчестър.
„В мача със Селтик се видя колко е постигнал Бербатов за три седмици. Невероятно е. Когато вкара на Олборг той не се зарадва и вообще не разбрах защо, но това ме разочарова. Когато вкара на „детелините" обаче се зарадва и това според мен означава, че съотборниците му са го приели и той вече е част от отбора." заяви „лудият датчанин".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ