
Наставникът на Нюкясъл Юнайтед Алън Шиърър бе изключително недоволен от главния рефер на днешния мач на "свраките" с Фулъм Хауърд Уеб.
Съдията отмени гол на "джордитата" при 1:0 за гостите от Лондон за фал на Кевин Нолан срещу стражът на гостите Марк Шварцер. Повторение на инцидента обаче показа, че нарушение не е имало.
"Страшно разочарован съм от това, че отмениха гола ни. Видях повторенията и там нямаше нищо нередно. Все още не съм говорил с Хауърд Уеб, но ще се опитам. Днес бяхме жестоко ощетени и това е тъжно", сподели Шиърър.
Днешната загуба върна тима на Нюкясъл в зоната на изпадащите, докато при равенство "свраките" щяха да запазят мястото си над чертата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ