
Вратарят на Манчестър Сити Шей Гивън говори със смесени чувства за напускането на отбора, но смята, че няма никакъв шанс да се наложи в състава на „гражданите". Ирландецът ще напусне тима през януари, след като загуби титулярното място в началото на сезона и записа само два мача оттогава. Интерес към него проявяват Арсенал, Фулъм и Селтик.
„Разочарован съм, но няма какво да направя - Джо Харт прави страхотен сезон," каза 34-годишният Гивън. Не знам какво е положението ми в момента. Намирам се в клуб с големи амбиции и не искам да го напускам,"
„Трудно ми е, но съм радостен, че носих фланелката на Манчестър Сити. Феновете ме подкрепят и съм щастлив, че не са ме забравили," допълва ирландецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ