Шест гола и равенство между Берое и Литекс

снимка: БГНЕС

Драматичен мач и в крайна сметка равенство 3:3 между Берое и Литекс.

Инфарктното равенство предложи уникално зрелище на феновете в Стара Загора, след като двата тима в рамките на няколко секунди си отбелязаха по един гол в добавеното време на мача. Двубоят в Стара Загора подари страхотно преживяване на феновете, след като тимовете си отбелязаха общо шест гола. Попаденията за гостите от Ловеч отбеляза Данило Асприля в 34-та и 75-та минута.

Домакините не останаха длъжни и първо изравниха в 70-та минута чрез Игор Джоман, а в 82-та минута Иса отново възстанови равенството 2:2. Домакините очевидно се окрилиха и в оставащите минути до края на мача бяха изключително опасни и агресивни, което увенча усилията им с успех. В добавеното време на мача Елиаш се превърна в герой, след като отбеляза гол за 3:2 в полза на Берое. Секунди по-късно обаче Елтон изравни на 3:3.

След двубоя Литекс е на второ място с 28 точки, колкото са и третите Лудогорец, а Берое са четвърти с 27 точки.