Шелтон Мартис напусна Уест Бромич в посока Донкастър

Бранителят на У.Б.А Шелтон Мартис от днес вече е футболист на друг тим от английския Чемпиъншип - този на Донкастър Роувърс.

 

Играчът от Холандските Антили бе титуляр в първите десет мача на "дроздовете" този сезон, в които отбеляза два гола - при равенството 1:1 срещу Нюкясъл и домакинската победа с 3:1 над Плимут.

 

Защитникът, обаче, не можа да запази мястото си в стартовия състав на Уест Бром и бе изместен от Йонас Олсон, Абдулайе Мейте и новопривлеченият Габриел Тамаш, което в крайна сметка доведе до трансфера на Мартис в Донкастър.

 

Мартис дойде в У.Б.А през лятото на 2007г., когато "дроздовете" платиха 50хил. паунда за него на шотландския Хибърниън.