
Президентът на Уест Хям Дейвид Голд заяви, че мениджърът на тима Джанфранко Дзола няма да бъде уволнен. "Чуковете" загубиха у дома от Уулвърхямптън и записа пет поредни неуспеха във Висшата лига и са вече само на три точки от изпадащата зона.
"За момента няма опасност за поста на Франко. Ние говорихме с него след загубата от Уулвърхямптън. Той беше много разочарован, както всички, които са свързани по някакъв начин с клуба. В момента се намираме в много тежка ситуация.
Много хора говорят за смяна на мениджъра в Уест Хям. Това е така, защото се търси виновник за ситуацията, а винаги такива са играчите и треньорът. Всички имаме вина за това, което се случва", каза Голд.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ