Шефът на Уест Хям: Няма да уволним Джанфранко Дзола

галерия:

снимка: АП

Президентът на Уест Хям Дейвид Голд заяви, че мениджърът на тима Джанфранко Дзола няма да бъде уволнен. "Чуковете" загубиха у дома от Уулвърхямптън и записа пет поредни неуспеха във Висшата лига и са вече само на три точки от изпадащата зона.

 

"За момента няма опасност за поста на Франко. Ние говорихме с него след загубата от Уулвърхямптън. Той беше много разочарован, както всички, които са свързани по някакъв начин с клуба. В момента се намираме в много тежка ситуация.

 

Много хора говорят за смяна на мениджъра в Уест Хям. Това е така, защото се търси виновник за ситуацията, а винаги такива са играчите и треньорът. Всички имаме вина за това, което се случва", каза Голд.