Шефът на Палермо: Медиите и съдиите са срещу нас в Италия

снимка: gazzetta.it

Шефът на Палермо Маурицио Дзампарини смята, че съдиите и пресата в Италия обединяват своите усилия срещу неговия клуб. В последния си мач от Серия А, сицилианците загубиха от отбора на Милан след две дузпи за „росонерите" и червен картон за Чезаре Бово от тима на Палермо едва три минути след почивката.

 

„Загубихме заради съдията след някои негови дискусионни отсъждания", заяви Дзампарини. „Бяха отсъдени две дузпи, които никога не биха били дадени в Англия например и завършихме мача с 10 души, а във всички медии „забравиха" да направят репортажи за нашия мач. И да се случи подобна аномалия, и то с оглед положението на собственика на Милан, който е медиен магнат и премиер на страната, е много „ласкателно".