Шефът на бокса влезе в Европа

Президентът на Българската федерация по бокс Марин Димитров бе избран за член на Изпълкома на Европейска боксова конфедерация за аматьори. Централата е правоприемник на Европейска федерация.

 

На извънредния конгрес в Мадрид (Испания) беше приет нов устав и изпълком с мандат от четири години. На конгреса стана ясно, че общо шестима българи са избрани в работните комисии на конфедерацията.