Шефовете на Фиорентина повикаха Прандели на спешно съвещание

Спешна среща между собствениците на Фиорентина, спортния директор Панталео Корвино и треньора Чезаре Прандели бе свикана, след като отборът от Флоренция отпадна от Шампионската лига снощи.

 

Олимпик Лион отне всички надежди за класиране на италианците след като ги победи с 2:1 на техния "Артемио Франки", а собствениците на клуба напуснаха бесни стадиона малко преди последния съдийски сигнал.

 

Отпадането от най-комерсиалния клубен турнир трябва да е предупреждение за Прандели, въпреки че мястото му в клуба все още не е застрашено . На срещата ще се разискват плановете на клуба за остатъка от сезона и евентуалното участие в турнира за Купата на УЕФА.