снимка: PAOK FC

Ситуацията в лагера на гръцкия тим ПАОК, където играе Димитър Бербатов, никак не е позитивна. Нарасналият скандал на ръководството и феновете, както и част от играчите със старши треньора Игор Тудор, може да доведе до оставки на шефовете.

Част от висшето ръководство на ПАОК е готово да напусне, а от това собственикът Иван Савидис се е видял в чудо.

Част от ръководителите на тима не са съгласни с политиката, която младият специалист налага и са поставили утлиматум пред Савидис - или Тудор, или те.

Друга причина за недоволство са слабите резултати, които ПАОК показва, въпреки големите инвестиции, които бяха направени през лятото. Бяха взети скъпи играчи, но въпреки това от началото на сезона тимът от Солун не е на ниво и в момента заема четвъртата позиция с 34 точки, на цели 24 от лидера Олимпиакос.

Един от най-големите проблеми на ръководството е неуважението, което Тудор демонстрира към българската звезда на тима Димитър Бербатов. В последно време бившият играч на Манчестър Юнайтед и Монако все по-често остава на пейката, а това не е по нрава на шефовете.

Към момента Митко е записал 19 мача за ПАОК във всички турнири, 5 гола и едва седем мача като титуляр. Недоволството му и нервите взеха връх при загубата с 0:1 в дербито с АЕК (Атина) преди две седмици, когато Димитър се появи като резерва на почивката, а в 83-та минута получи червен картон, след като удари съперник.