Шеф на Реал: Няма да разследваме Рамос

снимка: БГНЕС

Сагата около Серхио Рамос изглежда е към края си, след като ръководството на Реал Мадрид реши, да не разследва случая около неговите изказвания или да предприема действия срещу него. Преди мача срещу Билбао през уикенда Рамос разкритикува тактиката на отбора, като заяви, че трябва да върши двойна работа, като играе като бек и крило едновременно.

 

Клубът обече реши да спре спекулациите, които твърдяха, че бъдещето му в отбора е застрашено и той скоро ще напусне. Генералният директор обяви вчера решенията на ръководството: „Няма да има разследване на случая Сергхио Рамос и повече това няма да се обсъжда от Борда на директорите. Говорихме с него, за да го успокоим, защото явно е бил много напрегнат, когато е казал това и не е мислел, че ще има такива последствия."

 

Сега остава само да видим дали клубът ще продължи преговорите за обещания на Рамос доживотен договор с „белия балет".