Щутгарт уволни Маркус Бабел

галерия:

снимка: SPORTA.BG

Закъсалият в Бундеслигата тим на Щутгарт уволни треньора си Маркус Бабел днес, съобщи вестник "Билд". Ръководството на Щутгарт все още не е потвърдило тази информация и се очаква това да стане по-късно тази вечер на пресконференция.

 

Тимът завърши 1:1 с Бохум вчера и не познава победата в осем срещи. В момента Щутгарт е на 16-то място от 18 отбора с 12 точки от 15 мача. Тимът все още има шансове за преминаване на груповия етап на Шампионската лига.

 

Бабел застана на кормилото на "швабите" в средата на миналия сезон, заменяйки Армин Фее, след което изведе Щутгарт до третото място и му осигури място в Шампионската лига.