
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън остана видимо щастлив, след като днес неговите възпитаници подчиниха с 2:1 гостуващия тим на Челси и на практика почти си гарантираха рекордната 19-а титла в Премиършип.
След двубоя шотландецът не пропусна да наблегне над предстоящото постижение, подчертавайки, че е "фантастично да бъдеш най-успешният тим в страната". Със спечелването на титла номер 19, Юнайтед ще изпревари големия си съперник Ливърпул, който разполага с 18 отличия.
"През второто полувреме можехме да отбележим и шест гола, но като цяло очаквах труден мач, какъвто и получихме", заяви легендарният специалист след срещата. "Бяхме брилятни. Стартирахме великолепно, но Чех направи някои фантастични спасявания".
"Когато загубихме топката за техния гол, бяхме малко нервни, но феновете ни помогнаха. Продължихме да създаваме шансове за отбелязване на попадение, а Рууни можеше да вкара шест".
"Фантастично е да бъдеш най-успешният отбор в страната", продължи сър Алекс. "В минутата, когато спечелихме първата титла през 1992, вратата пред нас вече бе отворена. Заслужаваме трофея, като сега остава да спечелим тази последна точка", завърши шотландецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ