Шави: Никога не бих напуснал Барселона заради Реал Мадрид

Футболистът на Барселона Шави Ернандес заяви, че никога не би напуснал Каталунците, за да се присъедини към вечния им съперник в Испания Реал Мадрид. Шави беше посочван като евентуален трансфер за Белия Балет, но самия футболист беше напълно категоричен, че това никога няма да се случи.

 

"Това да играя в Реал Мадрид никога няма да се случи. Не мисля, че бих могъл да бъда щастлив в този отбор. Победата ни над Реал беше едно от най-хубавите неща, които ни се е случвало и лично аз бях много щастлив, когато постигнахме подобен резултат. Не помня такова нещо да се е случвало някога. Все едно, че ние бяхме единствения отбор, който играеше тогава. В този мач много ясно си пролича каква е разликата в класите на двата отбора."