
Полузащитникът на Барселона Шави изрази мнението си относно сагата, която се развива с последната година около неговият сънародник в Арсенал - Сеск Фабрегас. Шави е на мнение, че Фабрегас в крайна сметка ще премине на „Ноу Камп", защото това е неговата мечта.
В последните няколко месеца спекулациите около преминаването на Фабрегас в Барселона бяха най-усилени, като се казваше точна трансферна сума и т.н.
„Неговото най-голямо желание е да се завърне в Барселона. Той ще се адаптира изключително бързо, защото е израснал тук. Той носи в кръвта си Барселона и мечтае да играе за клуба, но за жалост на този етап това не зависи само от него," заяви Шави.
„Много се надявам да играем заедно в Барселона, както в националния тим. Би било страхотно," сподели още той.
За момента Фабрегас остава в Арсенал, като най-вероятно през лятото ще иам развитие по така желания трансфер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ