Шави е разочарован от слабата Барса

Полузащитникът на Барселона Шави Ернандес остана изключително разочарован от пропуснатите възможности снощи, в наказателното поле на Атлетико Мадрид.

Тимът на Барселона отпадна на четвъртфиналите в Шампионска лига, от отбора на мадридчани с 1:0 и общ резултат 2:1.

Коке вкара единствения гол в мача с попадение още в 5-тата минута, след асистенция на Адриан. Това бе напълно достатъчно на домакините, за да се класират в следващия кръг в Шампионска лига.

Тимът на Барселона изпусна няколко отлични възможности още през първото полувреме. Суперзвездата Лео Меси на два пъти пропусна да изравни резултата. Шави заяви, че в нормални обстоятелства неговия тим, не би имал такива проблеми при завършващия удар.

„Не знам дали Атлетико заслужаваше победата“, коментира звездата пред сайта на УЕФА.

„Имахме няколко чисти положения, за да изравним. Пропуснахме 4 или 5 изгодни случая. Трябваше да стигнем поне до продължения“.

Атлетико Мадрид заедно с Реал Мадрид, Челси и Байерн Мюнхен са полуфиналистите в Шампионска лига тази година. Жребият за двойките-мачове, ще се проведе в петък.