Шарапова се завърна на корта с победа

Бившата номер едно в световната ранглиста Мария Шарапова се завърна на корта с победа. Маша надви трудно италианката Татяна Гарбин с 6:1, 6:7(6:8), 6:3 в първия кръг на тенис турнира във Варшава с награден фонд 600 хил. долара.

 

Рускинята нямаше записан мач на сингъл от август миналата година, когато се оттегли от турнира за Купа Роджърс в Монреал с контузия в рамото.

 

Шарапова, която получи уайлд кард за турнира в полската столица ще има тежката задача да се изправи срещу поставената под номер едно в схемата на турнира - Каролин Вознячки от Дания.