
снимка:
smh.com.au
Руската тенисистка Мария Шарапова ще се завърне на корта следващата седмица. Маша споделя на личния си уебсайт, че планира да играе първия си мач от 10 месеца насам по време на турнира на клей във Варшава.
Трикратната победителка в турнири от големия шлем разкъса мускул в дясното си рамо през август 2008г. и бе оперирана два месеца по-късно.
От тогава насам единствената поява на Шарапова на тенис турнир е в Индиън Уелс, където рускинята отпадна още в първия кръг на турнира на двойки.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ