
Бившата номер 1 в световния женски тенис - Мария Шарапова (Русия), ще участва в първия си турнир на сингъл за календарната 2009 г., след година отсъствие поради лечение на контузеното си рамо. В последно време рускинята се състезаваше единствено на двойки.
Красивата тенисистка ще вземе участие на започващия тази седмица турнир във Варшава, редом с Каролин Вознячки (Дания) и Йелена Докич (Австралия).
Шарапова започва участието си срещу италианката Татяна Гарбин, а при успех във втория кръг ще се изправи срещу поставената под номер 1 Вознячки.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ