
Отборът на Шалке 04 си осигури място на полуфиналите за Купата на Германия след минимален успех над втородивизионния Оснабрюк. Единственото попадение отбеляза Кевин Курани в 59-ата минута на мача.
Двубоят започна на бавни обороти и головите положения през първото полувреме липсваха. Малко над 16 хиляди привърженици на стадиона на Оснабрюк "Оснател Арена" изгледаха скучни първи 45 минути.
През второто полувреме пад и единственото попадение в мача, дело на Кевин Курани в 59-ата минута. Така Шалке се присъедини към тимовете на Вердер, Байерн и Аугсбург, които също се класираха за 1/2-финалите.
Двубоите ще бъдат на 23/24 март.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ