
Един от най-добрите играчи на Ливърпул - Шаби Алонсо, сподели разочарованието си от поредния колеблив сезон на Ливърпул. Испанецът говори пред Sky Sports за изпуснатите шансове за триумф в Шампионската лига и Премиършип.
"Когато не печелиш титли не може да заключиш, че сезона е сполучлив. Ние бяхме в борбата за титлата във Висшата лига до последно, но не издържахме. Челси ни отстрани в Шампионската лига след равностойни мачове, но отново бяхме губещи. Въпреки това, виждам развитие в нашия тим и вярвам в успеха следващия сезон, тъй като Рафа Бенитес ще направи необходимите изводи за играта ни", сподели Алонсо.
"Той знае какво да промени, така че да бъдем конкурентоспособни във всеки един турнир."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ