Шаби Алонсо недоволен от сезона на Ливърпул

снимка: oleole.com

Един от най-добрите играчи на Ливърпул - Шаби Алонсо, сподели разочарованието си от поредния колеблив сезон на Ливърпул. Испанецът говори пред Sky Sports за изпуснатите шансове за триумф в Шампионската лига и Премиършип.

 

"Когато не печелиш титли не може да заключиш, че сезона е сполучлив. Ние бяхме в борбата за титлата във Висшата лига до последно, но не издържахме. Челси ни отстрани в Шампионската лига след равностойни мачове, но отново бяхме губещи. Въпреки това, виждам развитие в нашия тим и вярвам в успеха следващия сезон, тъй като Рафа Бенитес ще направи необходимите изводи за играта ни", сподели Алонсо.

 

"Той знае какво да промени, така че да бъдем конкурентоспособни във всеки един турнир."