
снимка:
turkspor.net/
Шаби Алонсо заяви, че е възстановен от контузията си и е готов да играе за своя Ливърпул в „дербито на Мърсисайд" срещу Евертън в следващия кръг на Премиършип.
„Възстановил съм тренировки", казва Алонсо. „В понеделник ми махнаха шевовете и вече мога да ползвам вътрешната част на крака", завършва испанецът, който се чувства уверен във възстановяването си за мача с „карамелите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ