Шаби Алонсо на линия срещу Евертън

снимка: turkspor.net/

Шаби Алонсо заяви, че е възстановен от контузията си и е готов да играе за своя Ливърпул в „дербито на Мърсисайд" срещу Евертън в следващия кръг на Премиършип.

 

„Възстановил съм тренировки", казва Алонсо. „В понеделник ми махнаха шевовете и вече мога да ползвам вътрешната част на крака", завършва испанецът, който се чувства уверен във възстановяването си за мача с „карамелите".