
Треньорът на Вердер Бремен, Томас Шааф бе подложен на сериозна критика, след като късно снощи, воденият от него тим отстъпи с 0:2 при домакинството си на Байер Леверкузен.
"Изпитваме трудности в опита си да наложим нашия стил на игра в един мач и продължаваме да допускаме едни и същи грешки", коментира Шааф след мача. "Важното, обаче, е да останем спокойни. В момента трябва да се концентрираме единствено и само върху следващи мач и да не се паникьосваме излишно."
След поражението "бременските музиканти" са десети на осем точки от водачите Хофенхайм и с все по-малки шансове за титлата. В следващия кръг "зелено-белите" посрещат на Весерщадион амбициозните столичани - Херта Берлин.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ