
Севиля и Майорка сложиха край на трансферната сага за Фернандо Наваро, твърди испанският вестник "Марка". Наваро, който в момента е с испанския национален отбор на Евро 2008, ще играе с екипа на севилци в следващите пет сезона. Неговото официално представяне ще се състои на "Рамон Санчес Писхуан" след края на еврофиналите.
Според "Марка" трансферната сума, която Севиля ще заплати, възлиза на 4.7 милиона евро, а като част от сделката към Майорка ще отпътува полузащитника Марти, който игра под наем в Реал Сосиедад през последния сезон.
След като трансферът на Наваро стана факт, се очаква Севиля да продаде бранителя Дани Алвеш, към когото сериозен интерес проявява Барселона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ