Севиля и Малага продължават без победи

Отборите на Севиля и Малага останаха без постигнати победи и след третия кръг на Ла Лига, завършвайки наравно 2:2 в двубоя си на "Рамон Санчес Писхуан" в Андалусия.

Севилци разполагат с малко по-добър актив от днешния си съперник, като "рохабланкос" имат две равентсва и една загуба след първите три срещи до момента.

Бернд Шустер пък не се радва на никак добър старт начело на Малага, като неговият тим има само една спечелена точка от началото на сезона. Миналогодишният 1/4-финалист в Шампионската лига стартира с две загуби, а едва днес Малага успя да се отлепи от дъното с първа точка.

Двата тима си размениха по един гол в края на първата част, като първо Моралеш откри за гостите, а новото попълнение Кевин Гамейро изравни в 44'.

През втората част Роке Санта Крус отново изведе Малага напред, но отново Кевин Гамейро възстанови равенството, бележейки за крайното 2:2 в 72'.