
Сестрите Винъс и Серина Уилямс спечелиха Откритото първенство на Франция по тенис при дамските двойки. На финала американките отнесоха дуета Квета Пешке / Катарина Среботник след 6:2, 6:3 за 73 минути игра.
Това бе четвърта поредна титла от Големия шлем за сестрите Уилямс, след успехите им на Уимбълдън и US Open през миналата година, последвани от победа в Австралия и сегашната титла в Париж. Двете вече имат 12 трофея от Големия шлем в колекцията си.
Винъс и Серена са едва третия дует в историята на женския тенис, който е печелил титлите и в четирите турнира от Големия шлем.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ