
снимка:
karatantcheva.com
Тенисистката Сесил Каратанчева отпадна от Australian Open след като загуби от китайката Пен Шуай с 2:0 сета (6-3, 6-0) във втория кръг на турнира.
Единствено в първия сет имаше интрига, където Каратанчева направи три пробива, но загуби с 3:6. Вторият сет китайката бе пълна господарка на корта и не позволи на Каратанчева да запише гейм.
Така китайката ще изравни най-доброто си постижение от 2005 година, когато също достигна до трети кръг. Там Шуай ще срещне поставената под номер 2 Серена Уилямс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ