
снимка:
skysports.com
Бранителят на Реал Мадрид и испанския национален отбор Серхио Рамос коментира след двубоя от 5-ия кръг на испанската Примера дивисион срещу Тенерифе спечелен с 3:0 от"белия балет" причините за напускането си на терена. Рамос бе заменен в 46' като в игра се появи Гути.
„Изиграх два тежки мача и трябваше да си почина. Смяната ми беше, за да се предпазя от контузия. Рано е да се радваме от мястото, което заемаме в таблицата, но за момента се представяме добре.
Трябва да продължаваме с доброто си представяне и да подобряваме рекорди", заяви Рамос.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ