
Защитникът на Реал Мадрид Серхио Рамос сподели, че мечтае за финал в Шампионската лига между Кралския клуб и Барселона.
"Белия балет" отстрани Лион в сблъсък от 1/8 финалната фаза на престижната надпревара и сега мадридчани чакат утрешния жребий за 1/4 финалите на Шампионската лига.
"Ще бъде страхотно, ако играем финал с Барселона в Шампионската лига, ще се получи един двубой-мечта," заяви Рамос.
"Имаме респект към всички отбори преди жребия за 1/4 финалите, но също така не се плашим от който и да било противник," допълни бранителят на Реал Мадрид.
"Моуриньо е отличен наставник. Той промени много неща в тима ни и се чувствам отлично под неговото ръководство," допълни Серхио Рамос.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ