
снимка:
elmadridista.com
Защитникът на Реал (Мадрид) Серхио Рамос заяви, че неговото виждане за най-доброто развитие на отбора е Флорентино Перес да се върне отново в мадридския клуб. Перес напусна клуба през 2006 година, след като шест години беше президент на тима.
"Перес в момента е най-доброто, което може да се случи на Реал. Той определено може да направи нещо смислено за този отбор, а и феновете със сигурност биха приели с радост завръщането му тук. Надявам се това да се случи, защото е само и единствено за наше добро", каза Рамос.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ