Серхио Рамос: Перес трябва да се върне в Реал (Мадрид)

снимка: elmadridista.com

Защитникът на Реал (Мадрид) Серхио Рамос заяви, че неговото виждане за най-доброто развитие на отбора е Флорентино Перес да се върне отново в мадридския клуб. Перес напусна клуба през 2006 година, след като шест години беше президент на тима.

 

"Перес в момента е най-доброто, което може да се случи на Реал. Той определено може да направи нещо смислено за този отбор, а и феновете със сигурност биха приели с радост завръщането му тук. Надявам се това да се случи, защото е само и единствено за наше добро", каза Рамос.