
Босът на ФИФА Сеп Блатер се опита макар и не директно, да защити английския рефер Хауърд Уеб, който понесе много критики за снощното си съдийство на финала на Световното първенство в ЮАР.
Гологлавият съдия постави рекорд по брой наказателни картони на финал на Мондиал, като декорира в жълто общо 13 футболисти на двата отбора, а Джони Хейтинга бе изгонен с втори картон в продълженията на срещата.
"Този финал не бе това, което очаквах по отношение на феърплей", заяви Блатер. "Не е моя работа да оценявам представянето на съдиите, но мога само да кажа, че тяхната задача бе много тежка."
"Наистина, наистина не им бе лесно, като те не получиха и особено голяма помощ", добави швейцарецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ