Сензации! Пирин изкопчи точка в Разград, Гонзо побесня на съдии във Варна

Пирин сензационно взе точка от гостуването си в Разград на Лудогорец. Благоевградчани стигна до 1;1 в края за шок на Херо и малкото зрители на стадиона.

Гостите първи имаха възможност да открият резултата, но Ренан Спаси удара на Николов. В края на полувремето Козмин Моци пропусна дузпа, а второто полувреме започна с натиск на разградчани. Натанаел удари гредата в 48-ата минута, а по-малко от 10 след гол гол на Кешерю бе отменен заради фаул в атака.

Анисе откри резултата в 62-ата минута, като се възползва от отбита топка в наказателното поле и отблизо я вкара в мрежата.

В последния четвърт час двата тима си размениха по една греда, но нов гол не падаше. Това се промени в 88-ата минута, когато Рениа навърза двама бранители на Лудогорец и подаде на Костов, който на празна врата оформи крайното 1:1.

Малко преди това във Варна се случи друга изненада. Аутсайдерът Септември разби с 4:1 Черно море насред Морската столица. "Моряците" бяха жестоко порязани от съдиите, които изгониха играч на тима, а после отмениха 2 чисти гола заради несъществуващи засади.

Треньорът на варненци Георги Иванов-Гонзо побесня. Той изгледа ситуациите от намиращия се близо до него видеооператор с камера и после даде воля на емоциите си. Екшънът бе голям, но това не спаси Черно море, които сдадоха лидерската си позиция.

Първи вече е ЦСКА, следван от Лудогорец (с мач по-малко).