Селтик ще играе контрола в Австралия

снимка: soccerpulse.com

Шотландския Селтик разкри днес, че през лятото тима ще пътува за Австралия, където ще играе приятелски мач с местния Бризбейн Роар.

 

Момчетата на Гордън Страхан ще се изправят срещу бившите играчи на Рейнджърс Крег Муур и Чарли Милър. Контролата ще се проведе на 12 юли на стадион "Сънкорп"