
снимка:
soccerpulse.com
Шотландския Селтик разкри днес, че през лятото тима ще пътува за Австралия, където ще играе приятелски мач с местния Бризбейн Роар.
Момчетата на Гордън Страхан ще се изправят срещу бившите играчи на Рейнджърс Крег Муур и Чарли Милър. Контролата ще се проведе на 12 юли на стадион "Сънкорп"






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ