Селтик сдаде първото място в Шотландия

снимка: dailymail.co.uk

Отборът на Селтик загуби лидерството във Висшата лига на Шотландия, след като не успя да победи тима на Хиберниан в мач от 37-мия кръг на местния шампионат.

 

Двата тима не успяха да си отбележат цели 90' и си разделиха точката в мач, който може да се окаже решаващ за титлата в Шотландия.

 

Кръг преди края миналогодишните шампиони Селтик се намират на две точки зад вечния съперник Рейнджърс, които вчера се наложиха над Абърдийн с 2:1 в скандален двубой.

 

В следващия кръг "детелините" ще трябва да спечелят мача си с Хартс, ако искат да запазят шансове за титлата и ще се молят за грешка на Рейнджърс при гостуването им на Дънди Юнайтед.