Селтик привлече уелски халф със свободен трансфер

Шотландският гранд Селтик си осигури услугите на уелския халф Джо Ледли, който ще премине на "Паркхед" със статут на свободен агент.

 

За последно Ледли носи фланелката на Кардиф, като се нави за четиригодишен контракт с "детелините", отказвайки малко закъсняло предложение от страна на английския елитен Стоук Сити.

 

"Селтик е наистина голям клуб. Нямам търпение сезонът да започне и да работя заедно с мениджъра Нийл Ленън", заяви 23-годишният Ледли.

 

"Желанието ми в Глазгоу е да печеля трофеи. Освен това, клубът притежава и велики фенове, които искам да радвам. За мен това бе правилното време да напусна Кардиф, като се надявам да получа възможност да играя в европейските клубни турнири", добави уелсецът, който може да излезе срещу България в квалификациите за Евро 2012.