
Със седем медала се завърнаха лекоатлетите на Сливен от държавното лично първенство за кадети в столичната зала „Фестивална", информира Агенция Сливен.
В скока на дължина Илияна Кънева се класира на втора позиция. Александра Трингова зае трето място на троен скок. Бронз спечели и Стоян Илиев в дисциплината тласкане на гюле.
В щафетното бягане на 4х200 метра за юноши, квартета на Сливен се окичи със сребърни отличия. Заслугата бе дело на Димитър Динев, Александър Николов, Николай Фердов и Георги Панев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ