Сбрагия: Смятам да гласувам доверие на Ледбитър

снимка: ройтерс

Мениджърът на английския Съндърланд Рики Сбрагия заяви, че противно на всички появили се наскоро слухове, няма намерение да продава младата надежда на клуба Грант Ледбитър на който и да е друг клуб от Висшата лига. Наставникът увери, че възнамерява да го остави в клуба през следващия сезон, за да види накъде ще тръгне развитието му като футболист.


"Вярно е, че имахме предложение за него, но го отхвърлихме. Той се очертава като добър играч и смятам, че ще бъде правилен ход от наша страна да го задържим при себе си", сподели Сграбия.


"Парите не са наш приоритет. Да разполагаме с качествени играчи е много по-важно. Той е кадър на Съндърланд. Играе тук от деветгодишен и може би му е нужна промяна, но засега аз лично искам да остане в нашия клуб. Той тепърва започва да се формира като футболист и на мен ми харесва посоката, в която тръгва. Засега остава при нас, а след следващия сезон ще видим какво ще се случи", завърши мениджърът.