Сбрагия: Не ми пука, че голът ни беше от засада

снимка: sundaysun.co.uk

Мениджърът на Съндърланд Рики Сбрагия обясни, че е доволен от победата с 1:0 над Хъл Сити, независимо от това дали голът на Джибрил Сисе е бил от засада или не. Французинът реализира победното попадение след пас на Дани Колинс, при който останаха съмнения за офсайд.

 

"Не ми пука, че голът ни е бил от засада. Имахме малко късмет, но създадохме много положения и заслужавахме победата", коментира наставникът на "черните котки". "Това бе много важна победа за нас и наистина вярвам, че направихме всичко по силите си, за да я постигнем.

 

Днешният успех помогна на Съндърланд да се измъкне на четири точки над зоната на изпадащите в английската Висша лига.