Саутгейт разочарован от загубата на тима си в дербито с Нюкясъл

снимка: skysports.com

Мениджърът на Мидълзбро Гарет Саутгейт напусна недоволен стадион "Сейнт Джеймсис парк" в Нюкасъл след загубата на своя отбор с 1:3 от домакините. Резултатът може да се окаже решаващ за амбициите на Боро да се спаси от изпадане в Чемпиъншип. Мениджърът призна превъзходството на "свраките", но заяви че тази загуба няма да го откаже от целта и всичко остава да се реши в оставащите 2 кръга от първенството.

 

"Имаме своите шансове, ако в следващите срещи вземем 6 точки. Все още всичко е в наши ръце и въпреки трудната програма до края на сезона, ние ще дадем най-доброто от себе си в името на победата. Трябва да поздравя домакините, но смятам, че ако бяхме задържали преднината си след гола, нямаше да загубим", каза Саутгейт.