
Въпреки, че неговият Мидълзбро днес официално се раздели с английската Висша лига, губейки с 1:2 от състава на Уест Хям, мениджърът на тима от "Ривърсайд" Гарет Саутгейт увери, че няма намерение да напуска клуба.
Бившият английски национал ясно изрази амбицията си да върне Боро в елита през следващата кампания и че няма намерение да напуска кораба.
„Винаги ме питате едно и също нещо, щом застана пред вас", лаконично заяви Саутгейт пред медиите.
„Но все още нищо не се е променило. Решен съм да върна клуба там, където му е мястото - във Висшата лига. Ще дадем всичко по силите си, за да постигнем тази цел. Вътрешно чувствам, че притежавам нужните качества отново да изкача Боро в елита."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ