Саутгейт: Играхме добре срещу Юнайтед

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Мидълзбро Гарет Саутгейт сподели пред медиите в Англия разочарованието си след загубата от Манчестър Юнайтед и похвали футболистите си за добрата им игра.

 

"Разочаровани сме от поражението, тъй като това бе един добър шанс за нас да възстановим гордостта си след загубата от Евертън преди няколко дни. Мисля, че играхме добре срещу Юнайтед. Играчите се държаха дисциплинирано на терена и бяхме много сплотени. За съжаление загубихме този мач, заради една единствена грешка", заяви Саутгейт.

 

Специалистът, също така, даде и известна светлина върху намеренията на тима относно селекцията през зимата. „Ние няма да загубим нашите топ играчи. Имайте предвид, че в момента положението на Тотнъм е същото като нашето и сме на ръба", завърши мениджърът на Мидълзбро.