Сашо Янев и Манреса със загуба в Испания

Отборът на Манреса, с българина Александър Янев в състава си, допусна загуба в 22-ия кръг на испанското баскетболно първенство. Манреса отстъпи пред гостуващия Ховентут с 88:92 (31:21, 20:27, 26:19, 11:25).

Янев игра 20 минути като титуляр и завърши с 11 точки и 4 борби. Манреса е на предпоследно място в класирането с 4 победи и 18 загуби.

В италианската втора дивизия Сан Салваторе загуби като гост от Крема с 68:88 точки. Българката Роксана Йорданова игра 40 минути за гостенките и бе най-полезна с 12 точки, 12 борби, 1 асистенция и 2 "отнети" топки.

В друг мач от първенството Маргера спечели срещу Брони с 58:53 точки. За домакините Димана Георгиева се отличи с 15 точки и 6 борби за 34 минути, информира БТА.