Сашо Томаш тръгва със Славия за Турция

галерия:

снимка: Булфото

Александър Томаш е пред договор със "Славия" и вероятно ще тръгне утре с отбора за лагера в Анталия. Бившият капитан на ЦСКА вчера изгледа контролата срещу "Ком-Миньор" (Берковица), спечелена от "белите" с 5:0.

 

С привличането на Томаш "Славия" приключва засега селекцията, поне като нови имена. В Турция вероятно ще се търси продажба на Дениран Ортега, а не е изключено оферти да дойдат и за френския вратар Раис М'Боли и бразилеца Жуниньо Жуниор.

 

Нападателят вкара вчера първото попадение в контролата, а Даниел Пеев, Петър Димитров, Николай Дюлгеров и Джунейт Яшар забиха останалите голове.

 

"Славия" се отказа от нападателя Марсело Рейс, който мина проби. Другият изпробван бразилец - Густаво де Оливейра, вероятно ще подпише договор с тима.