
Наставникът на ЦСКА Александър Попов бе критичен към играта на своя тим въпреки победата с 3:1 над Пирин-Балканстрой.
"Не сме в оптимално състояние. Старахме се, но не играхме добре. Хубавото е, че все пак победихме. Положителното е, че контузените ни състезатели навлизат в ритъм. Поздравявам противника, който игра добре. Стана завързан мач, не на най-дброто ниво, но все пак интересен", каза Попов.
"Не мисля, че участието ни в Шампионската лига натоварва допълнително играчите. Ние се борихме да излезем в Европа толкова дълго време, че не можем да се оплакваме от преумора. Нормално е да има някакво разконцентриране в играчите, защото сме млад отбор, но ние сме длъжни да играем добре всеки мач", допълни младият специалист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ