Сашо Борисов: Мачът трябваше да е равен, младите в ЦСКА ще са като Бербатов за Юнайтед

галерия:

снимка: Булфото

Помощник треньорът на ЦСКА Сашо Борисов заяви след загубата от Бешикташ с 1:2, че срещата е трябвало да завърши наравно. Борисов, който води „червените" в мачовете от Лига Европа заради лиценза на Милен Радуканов, сподели, че вижда много потенциал в младите футболисти на ЦСКА.

 

„Представихме се достойно срещу Бешикташ, повече ни прилягаше равенството", заяви Борисов след мача.

 

„Имаме бъдеще, тези млади играчи имат потенциал. След една година могат да бъдат както Бербатов е сега в Манчестър Юнайтед", добави още Борисов.