
Треньорът на ЦСКА Сашо Борисов е на мнение, че "армейците" имат сили да победят Бешикташ. Борисов е оптимист преди важния сблъсък и вярва във възможностите на "червените".
"Трябва да повторим играта, която показахме срещу Рапид. Това, че Бернд Шустер е казал, че имаме шанс да победим, означава, че може би се страхуват от нас. ЦСКА трябва да излезе с достойнство от тази среща," заяви Борисов.
"ЦСКА направи страхотен мач в Истанбул, ако повторим представянето си от първия мач с Бешикташ, може да се поздравим с успех," продължи Сашо Борисов.
"В момента имаме кадрови проблеми, не ни остана защита. Виданов и Коце Стоянов ще са в центъра на отбраната ни," каза още Борисов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ