Сашо Борисов: Бешикташ се страхува от нас

галерия:

снимка: cska.bg

Треньорът на ЦСКА Сашо Борисов е на мнение, че "армейците" имат сили да победят Бешикташ. Борисов е оптимист преди важния сблъсък и вярва във възможностите на "червените".

 

"Трябва да повторим играта, която показахме срещу Рапид. Това, че Бернд Шустер е казал, че имаме шанс да победим, означава, че може би се страхуват от нас. ЦСКА трябва да излезе с достойнство от тази среща," заяви Борисов.

 

"ЦСКА направи страхотен мач в Истанбул, ако повторим представянето си от първия мач с Бешикташ, може да се поздравим с успех," продължи Сашо Борисов.

 

"В момента имаме кадрови проблеми, не ни остана защита. Виданов и Коце Стоянов ще са в центъра на отбраната ни," каза още Борисов.